ايلتس فشرده تضميني

ايلتس فشرده تضميني

كلاس هاي ايلتس فشرده تضميني مناسب چه افرادي مي باشند؟

مدرك ايلتس از اهميت بسيار زيادي براي دانشجوياني كه علاقه به تحصيل در كشور هاي انگليسي زبان و يا عزيزاني كه در كشورمان بنا به هر دليلي هدف اخذ اين مدرك معتبر بين المللي را دارند برخوردار مي باشد. به همين دليل اين دسته نياز به بالاترين نمره در تست آيلتس جهت رسيدن به اهدافشان دارند. بيشتر اوقات اين دسته از افراد پر مشغله مي باشند و يا وقت زيادي براي اخذ مدركشان ندارند، به همين دليل پيشنهاد ويژه ما كلاسِ ايلتس فشرده تضميني مي باشد. این کلاس ها در مرکز زبان ایران بریتانیا به صورت خصوصی و کاملا برنامه ریزی شده برای داوطلبانی که زمان برای آنها اهمیت دارد در 3 قسمت:

1- کلاس های ایلتس فشرده

این نوع کلاس ها به صورت 3 روز در هفته به صورت آنلاین و یا حضوری در مرکز ایران بریتانیا کاملا تضمینی انجام می شود.

2- کلاس های ایلتس فوق فشرده

کلاس های فوق فشرده ایلتس به صورت 5 روز در هفته با برنامه کاملا تفکیکی و هدف رساندن افرادی که چندین بار نمره 5 یا 6 ایلتس را گرفته اند و متاسفانه در کسب نمره بالای 7 برای آنها امکان پذیر نمیباشد را میسر می کند.

3- کلاس های ایلتس معولی

به صورت معمولا 2 یا 3 روز در هفته برگزار می شود و مدت زمان رسیدن برای افرادی که نمره 7 ایلتس مد نظر دارد 3 الی 4 ماه می باشد.

ويژگي كلاس هاي ايلتس فشرده تضميني چيست؟

اين كلاس ها در كوتاه ترين زمان ممكن و با بالاترين كيفيت تدريس مي شود و شواهد نشان داده است كه نتايج فوق العاده اي براي عزيزان شركت كننده نيز دارد. نوع تمرينات كه شامل از speaking, reading, listening and writing مي باشند و شما مي توانيد در محيطي شبيه سازي شده (به زبان انگليسي) خود را به چالش بكشيد و از تمام مهارت هاي لازم استفاده كنيد.

همچنين به شما عزيزان اجازه ميدهد وقتتان را به طور كامل و در راه درست در يادگيري زبان صرف كنيد. زيرا در اين نوع كلاس ها شما زمان بيشتري را زير نظر معلمان ويژه ما صرف خواهيد كرد و اين گونه اشتباهاتتان به ندرت كمتر خواهد شد. در این قسمت شما میتوانید نمونه تدریس اساتید ایلتس ایران بریتانیا برای کلاس های فشرده ایلتس را مشاهده کنید و در صورت رضایت در بخش ثبت نام به صورت انلاین اینترنتی و یا تلفنی بعد از مشاوره و تعیین وقت ثبت نام به عمل آورید.

مزاياي كلاس هاي ايلتس فشرده در مرکز ایران بریتانیا چيست؟

يكي از دلايل سودمند بودن و بهره ور بودن اين نوع كلاس ها، حالت فشردگي آن ها مي باشد؛ دانش آموزان كمتر تعلل مي كنند و همچنين بيشتر وقتشان را در محيطِ انگليسي زبان صرف مي كنند. فضاي كلاس هاي ايلتس فشرده، به طوري تنظيم شده اند كه ذهن دانش آموز را وادار مي كند كه به انگليسي فكر كنند.

به علاوه، فشردگي كلاس باعث مي شود دانش آموز دير تر مطالب را فراموش كنند، چرا كه یه صورت مداوم بايد از آن ها استفاده كند و مطالب هميشه در گوشه قابل دسترس ذهن او حفظ مي شود. مثل اين مي باشد كه شما هر سه روز يكبار به باشگاه برويد و عظلاتتان را ورزش دهيد و يا اينكه انتخاب كنيد هر روز سري به باشگاه بزنيد.

شما با ورزش دادن ذهنتان ، خودتان را متمركز تر خواهيد كرد. كلاس هاي تضميني به شما گارانتي ميدهند كه نمره ي ایلتس 7 را كسب كنيد. تضمین ایران بریتانیا به شما داوطلبان گرامی سابقه روشن کاری ما و ذهنیت روشن ما و همچنین اساتید برجسته که سابقه تدریس بیش از 10 سال و داوری در امتحان اصلی می باشند.

کلاس های فشرده چقدر مفید است؟

شايد به نظر بعضي برسد كه اين نوع كلاس ها وقت زيادي را طلب ميكنند و بسيار دشوار هستند ولي اصلا اينطور نيست، چرا كه شما با فشرده سازي وقتتان قادر به اين خواهيد بود كه در كمترين زمان بالاترين نتايج را كسب كنيد. در نگاه اول شايد به نظر برسد. 

كلاس هاي ايلتس فشرده بسيار سخت هستند و فقط براي افراد خاصي طراحي شده اند ولي اين گونه نيست و هر شخصي با هر هدفي ميتواند با شركت در كلاس هاي ايلتس فشرده نتايج مطلوب خود را بگيرد. به شما تضمين داده مي شود كه شما خسته نخواهيد شد! و اين فشرده بودن كلاس ها فقط شما را تشويق مي كند كه در زبان اينگليسي بيشتر فوكس كنيد و از تمام نيروهايي كه قبلا به دليل مشغله قادر به استفاده از آن ها نبوديد، حال استفاده كنيد.

ielts 8 compress class in iranbritish

ایلتس 8

کلاس های ایران بریتانیا شرایطی را فراهم کرده که حتی کسب نمره ایلتس 8 را نیز میسر کرده است. حتما از خود می پرسید به چه صورتی؟ بسیار ساده شما برای رسیدن به این هدف به یک استاد حرفه ای که تمامی راههای ایلتس را رفته و خود دارور ایلتس بوده و نمره 9 ایلتس را کسب کرده همراه شماست.

درصورتی قوانین ایلتس را رعایت کنید مانند استفاده از قوانین درست املائی، گرامر مناسب زبان انگلیسی برای ایلتس مانند ساخت جملات پیچیده به جای جملات ساده استفاده بیشتر از جملات مرکب در جملات. استفاده از گرامر های جملات مجهول، شرطی، زمانهای کامل و استمراری و بقیه گرامر های مهم زبان انگلیسی که سطح بالای زبان شما را نشان میدهند.

به کاربردن اصطلاحات زبان انگلیسی و فریزال ورب ها یکی از نکات بسیار مهمی است که نشاط میدهد زبان شما در قسمت خوبی قرار دارد به همین دلیل شما میتوانید از قسمت کتابخانه آنلاین ایران بریتانیا تمامی فایل های مربوط به اصطلاحات انگلیسی را دانلود کنید.  برای دانلود به ادامه مطلب: