آزمون آزمایشی ایلتس - آزمون ازمایشی ایلتس MRO-MOC چیست ؟

آزمون آزمایشی ایلتس - آزمون ازمایشی ایلتس MRO-MOC چیست ؟

آزمون آزمایشی ایلتس

آزمون ازمایشی ایلتس MRO-MOC چیست؟ این آزمون دقیقا شبیه سازی شده ازمون اصلی ایلتس می باشد. که سطح آمادگی فرد را برای آزمون اصلی نشان میدهد. آزمون آزمایشی ایلتس در ایران به اسامی مختلفی مانند MOC و یا PRO-MOC ماک آزمایشی معروف می باشد.

این آزمون که حتما باید توسط مرکز اصلی برگزارکننده ایلتس (IDP- Cambridge uni- British council ) برگزار شود اما در ایران به دلیل اینکه قوانین کپی از آزمون آزمایشی ایلتس رعایت نمی شود هر مرکزی شروع به برگزاری آزمون برای خود طبق استانداردها و معیارهای خود کرده است.

چرا در آزمون ایلتس باید شرکت کرد؟

هزینه پایین تر نسبت به آزمون اصلی

هزینه بسیار پایین آزمون آزمایشی نسبت به آزمون اصلی این تمایل را برای داوطلبان ایجاد میکند که در این آزمون شرکت کنند.

سنجیدن نمره خود

تمامی داوطلبانی که تمایل به سنجش سطح زبانی خود دارند و براورد آن در این آزمون MOC TEST شرکت میکنند.

انالیز نقاط ضعف و قوت

داوطلبی که مداوم در کلاس های خصوصی و یا گروهی ایلتس شرکت کرده است و تمایل دارد نقاط ضعف خود و یا پیشرفت خود را بسنجد میتواند در این آزمون شرکت کند و ارزیابی از خود داشته باشد. 4-آشنایی کامل با آزمون اصلی و محیط آزمون و همچنین فروکش کردن استرس این احتمال وجود دارد داوطلبی برای امتحان اصلی کاملا اماده باشد ولی استرس شرکت در آزمون و محیط برگزاری آن را داشته باشد به همین دلیل حتما باید در آزمون آزمایشی ایلتس شرکت کند تا استرس خارج شود و شرایط برای او نرمال گردد.

امتحان آزمایشی ایلتس آنلاین ایران بریتانیا

مشکلات شبیه سازی آزمون آزمایشی ایلتس

مطابقت کم آن با آزمون اصلی:

هر مرکزی در برگزاری آزمون آزمایشی اصول و متد خود را دارند و همین دلیل چندگانگی در برگزاری آزمون آزمایشی به وجود خواهد آمد. همچنین سوالاتی که طرح میشود امکان دارد سوالات تکراری و از سالهای گذشته بوده و داوطلب انها را دیده باشد و یا از منابع غیر مرتبط طرح شود.

سوالات تکراری و برگرفته شده از کتاب های قدیمی

در بعضی از مراکز سوالات از کشورهای خارجی خریداری می شود و یا بعضی از مراکز سوالات را اساتید آن مجموعه با تجریبات خود نسبت به سوالات گذشته طرح میکنند که این خود هم شامل معیب و مزایا میشود.

 رعایت نکردن اصول آزمون در آزمون آزمایشی ایلتس

رعایت اصول آزمون که آزمون هم شامل سوالات سخت و آسان و متوسط با پراکندگی منظم باشد بسیار با اهیمیت است. از همین رو مرکز ایران بریتانیا این گذینه بسیار مهم را در نظر گرفته است.

تحلیل غیر اصولی آزمون آزمایشی ایلتس

تحلیل نمره آزمون ایلتس از آن جهت حائذ اهمیت است که اگر نمره نادرست به داوطلب داده شود و یا انالیز نادرستی در برگه رایتینگ و یا لسینیگ اوو شود امکان دارد فرد از مسیر خود خارج شود و از ادامه مسیر دلسرد گردد.

هنگام نبودن با آزمون جدید و به روز

آزمون اصلی ایتس هر ساله دچار تغییر اساسی می شود که مرکز آزمون آن را توسط فایل PDF اعلام می کند. تغییراتی در سوالات اسپیکینگ، رایتینگ و ... که دقت به آنها بسیار پر اهمیت می باشد. مرکز ایران بریتانیا به روز ترین مرکز انلاین ایران تمامی این منابع را به رعایت اصول کپی رایت در اختیار شما دوستان و عزیزان به صورت کاملا رایگان در کتابخانه در اختیار شما قرار می دهد.

مرکز ایران بریتان با افتخار اعلام میکند به عنوان اولین مرکز ایرانی اقدام به برگزاری آزمون آیلتس آزمایشی به صورت تماما انلاین کرده است. آین آزمون در تمامی مراحل به صورت آنلاین و نیاز به حضور در مرکز دارد و شما با دسترسی به ایترنت به راحتی در هر نقطه از جهان و ایران عزیز و یا مبایل یا تب لت و یا کامپیوتر میتوانید آزمون آزمایشی ایلتس MOC TEST را شرکت کنید.

online mock test IELTS iran british

مزایای آزمون آزمایشی ایلتس ایران بریتانیا

بدون نیاز به صرف وقت در هر زمان از شبانه روز به سولات میتوانید پاسخ دهید.

تمامی مراحل ثبت نام تا شرکت در آزمون کاملا اینترنتی بوده و هیچ نیازی به رفت آمد ندارد. شما می توانید با شرکت در این آزمون زمان طولانی در صف انتظار آزمون را پشت سر بگذارید. به علاوه نیازی نسیت مدت زمان زیادی را منتطر خالی شدن و برگزاری آزمون مجدد باشید در هر ساعت آز شبانه روز میتوانید با مبایل، تبلت و یا کامپیوتر خود در این آزمون شرکت کنید.

مطایقت بسیار نزدیک آزمون آزمایشی ایلتس با آزمون اصلی

سوالات طرح شده در این آزمون بسیار نزدیک به سوالات اصلی ایلتس بوده و هیچ تفاوت بین آزمایشی و اصلی وجود ندارد. به دلیل اینکه طرح شدن سوال توسط تیم طراحان سوال بریتانیا که همگی از اگزمینرهای ایلتس در سال های گذشته بوده و کاملا با سوالات ایلتس اشنایی کامل دارند.

هزینه بسیارکمتر نسیت به آزمونهای آزمایشی کاغذی

شما برای شرکت در آزمونهای آزمایشی کاغذی باید هزینه مابین 100 الی 300 هزارتومان پرداخت کنید در صورتی که هزینه آزمون ایلتس انلاین ابران بریتانیا چیزی حدود 20 هزار تومان همراه با انالیز کامل و راهنمایی استاد میباشد.

آنالیز کامل بدون گرفته هیچ هزینه اضافی

آنالیز نقاط قوت و ضعف یکی از بهترین شرایطی است که مرکز ایران بریتانیا برای اولین بار در ایران بدون دریافت هیچ هزینه اضافه اقدام به انجام آن کرده و شما در پنل کاربری مستقیما با استاد در ارتباط خواهید بود.

ارائه نقشه راه و مشاوره رایگان

نقشه راه برای مطالعه کتب و منابع دقیق آزمون یکی از جدید ترین کارهایی است که برای اولین بار مرکز ایران بریتانیا به صورت انلاین برای داوطلبان انجام میدهد و هدف و زمان آنها برای شرکت در آرمون اصلی را مشخص میکند.

ثبت نام کاملا اینترنتی

مراحل شرکت در آزمون به صورت کاملا اینترنتی بوده و شما دقت فرمائید که اینترنت شما دچار قطعی نباشد. همچنین مرکز ایران بریتانیا برای این مورد نیز پیش بینی کرده، در صورتی که هین ازمون نت داوطلب قطع شود دوباره میتواند در آزمون شرکت کند.

ارائه جواب لیسینیگ و ریدینگ بلافاصله پس از آزمون و جواب اسپکینگ و رایتینگ بعد از 1 روز کاری

کارنامه لیسینگ و ریدینگ بلافاصله پس از شرکت در آزمون ارائه میشود ولی آزمون اسپکینگ و رایتینگ همراه با تصحیح کامل و کامنت گذاری استاد ارجمند حداکثر تا 1 روز کاری ارسال میشود.

طراحی سوال توسط مرکز سوالات بریتانیا در کشور انگلستان

یکی از نقاط قوت مجموعه ایران بریتانیا 3 تن از اساتید بزرگ برتانیا همکاری خود را با این مجموعه آغاز کرده اند که سوالات طراحی شده کاملا خارج از ایران طراحی مشود با استاندارد های بین المللی مطابقت دارد.

در هر ساعتی از شبانه روز شما در آزمون شرکت کنید شما پشتیبانی انلاین خواهید شد و مشاور ما در تمامی مسیر همراه شما خواهد بود تا نمره بالایی کسب کنید.

ارتباط مستقیم با استاد و بیان نظرات استاد در پنل کاربری

شما میتوانید توسط منوی پنل کاربری با استاد تصحیح کننده اوراق به صورت کاملا اختصاصی در ارتباط باشید و هر گونه سوال خود در زمینه درسی را به صورت رایگان از استاد بپرسید.

ثبت نام در آزمون آزمایشی ایران بریتانیا

توسط عکس راهنمایی که در قسمت زیر وجود دارد شما میتوانید مراحل ثبت نام را کاملا ببینید و در آزمون شرکت کنید. همچنین مرکز ایران بریتانیا کلاسهای رفع اشکال به صورت انلاین و حضوری برگزار میکند که شما میتوانید آز آنها نیز در جهت پیش برد اهداف خود بهره ببرید.

خرید پکیج زبان ایران بریتانیا

خرید پکیج ( بسته آموزشی آزمون ) نیز در این وب سایت قرار داده شده که شما میتوانید نمونه تدریس استاد را ببینید و در صورت تمایل کاملا اینترنیتی و با تخفیف عالی آن را خریداری نمایید. آزمون ایلتس در تهران و تمامی شهر های بزرگ ایران مانند آزمون ایلتس در مشهد و همچنین آزمون ایلتس در تبریز و در مرکز ابران شهر های مانند آزمون آزمایشی ایلتس اصفهان برگزار می شود.