آیلتس 7_کسب نمره بالای 7 و 8 IELTS

آیلتس 7_کسب نمره بالای 7 و 8 IELTS

 

ایلتس یک آزمون بین المللی سنجش زبان انگلیسی در چهار مهارت گفتاری(Speaking) نوشتاری (Writing) خواندنی (Reading)و گوش دادنی (Lessening)که هر کدام دارای نمره جداگانه و نمره کلی نیز میانگین نمره هر چهارمهارت می باشد. ایلتس خود به 2 نوع اکادمیک ( داوطابلنی که قصد ادامه تحصیلی را دارند) و جنرال( داوطلبانی که قصد مهاجرات و یا پروژه کاری و یا پناهندگی را دارند) برگزار می شود.

چرا ایلتس 7 اهمیت یادی دارد؟

نمره 7 ایلتس به منزله خوب نوشتن و درک درست و به راحتی صحبت کردن زبان انگلیسی می باشد از همین رو اکثر دانشگاه های معروف ارپا و کانادا و استرالیا و حتی امریکا ایلتس 7 را مبنا پذیرش و مهاجرت به آن کشورها می دانند. حتی نمره 7 بین داوطلبان شرکت کننده در آزمون ایلتس یه کابوس و نمره دست نیافتنی طلقی می شود.

مدت زمان لازم برای ایلتس 7

مدت زمان لازم برای آماده شدن در امتحان ایلتس و کسب  ایلتس 7 برای هر فردی متفاوت است. برای داوطلبانی که سطح زبان متوسط دارند مرکز زبان ایران بریتانیا کلاس های فشرده و فوق فشرده برگزار می کند تا در مدت 2 ماه به صورت کاملا تضمینی به نمره 7 ایلتس دست پیدا کنند. همچنین برای افرادی که سطح زبان ضعیفی دارند این مرکز در این راستا کلاس دست پیدا کند.

نمونه اسپیکینگ ایلتس 7

نمونه اسپیکینگ  ایلتس 7 برای اولین بار همراه با فیلم آموزشی در این قسمت قرار گرفته است. در این فیلم آموزشی توضیح داده میشود که چگونه صحبت کنیم تا نمره ایلتس 7 و بالاتر را کسب کنیم. چه اصطلاحات و لغاتی بکار ببریم و چطور ابتدا و انتها صحبت خود را کنترل کنیم. لطفا با کلیک بر روی این قسمت فیلم را تماشا کنید.

نمونه رایتینگ ایلتس 7

برای مشاهده انواع رایتینگ های  ایلتس 7 و یا بالاتر 8 و 9 که چگونه داوطلبان نمره مورد نظر خود را کسب کرده اند با کلیک روی این قسمت و وارد شدن به کتابخانه انلاین منابع عظیمی از رایتینگ های بریتیش کانسیل و همچنین داوطلبان مرکز ایران بریتانیا که در ادوار گذشته نمره 7 ایلتس را در بخش رایتینگ کسب کرده اند مشاهده خواهید کرد.

8 نکته طلایی برای کسب نمره 7

تمامی داوطلبانی که در ایلتس شرکت میکنند نگران گرفتن نمره مورد نظر خود به خصوص در زمینه رایتینگ و ایپکینگ هستند. کسب این نمره برخلاف تصور بسیاری از افراد بسیار اسان است. با رعایت قوانین زیر:

1- کلاس های مفید ایلتس را گذرانده باشید توسط استاد با کیفیت بالا

2- حتما در چند آزمون آزمایشی ایلتس شرکت کرده باشید

3- نمونه سوالات گذشته ایلتس را کار کرده باشید

4- در قسمت اسپیکینگ بر تلفظ و پروناسیشن کلمات بسیار دقت کنید

5- روانی صحبت خود را به حد معقول رسانده باشید

6- در بخش نوشتاری داستان پرداز خوبی باشید.

7- در بخش گوش دادن به پادکست های مختلفی از زبان انگلیسی با لهجه های مختلف گوش داده باشد.

8- با تکنیک های تست زدن در ایلتس کاملا اشنا باشد

در اخر به یک استاد بسیار خوب دلسوز و حرفه ای که خود چندین بار در امتحان ایلتس شرکت کرده و نمره بالای دارد و جزء داوران بین المللی باشد و درست شما را راهنمایی کند نیاز دارید. از این رو مرکز زبان ایران بریتانیا هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری اقدام به برگزاری کلاس های رفع اشکال ایلس و آموزش از راه دور کرده است.

بهترین مدرس ایتس در تهران

بهترین مدرس زبان انگلیسی ایلتس در تهران که خود سابقه 8 بار شرکت در آزمون ایلتس با نمره بالا 8 را دارد و جزء داوران ماک بین المللی ایلتس نیز می باشد. در مرکز زبان ایران بریتانیا مشغول تدریس و انتقال تجربیات به دانش پژوهان عزیز است.

او کسی نیست جز استاد رحمانی عزیز. استاد رحمانی با سابقه طولانی در تدریس و همچنین طرح سوالات اکادمی ایران بریتانیا با تدریس در مراکز بزرگ علمی چین حمایت از شما داوطلبان عزیز در امتحان ایلتس برای کسب نمره 7 ایلتس و حتی بالاتر برعهده خواهد داشت.

مدیریت بخش آیلتس مرکز زبان زبانهای بین المللی چین، تدریس در کشورهای سنگاپور، چین و حتی مالزی شاگردانی از تمامی نقاط دنیا استرالیا، کانادا و اروپا سابقه درخشانی از استاد رحمانی ساخته است. مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به برگزاری کلاس های انلاین و حضوری برای تمامی عزیزانی که در تمام تهران و حتی در تمامی شهر های ایران عزیز مانند اصفهان، شیراز، مشهد، و تبریز و حتی شمال و جنوب ایران نیاز کلاس های تخصصی ایلتس با نمره 7 یا بالاتر دارند کرده است.

جدول دسته بندی در تعداد جواب های صحیح نمره ایلتس 7

خواندن(Reading) گوش دادن(Listening) جواب به 30 سوال از 40 نمره 7 جواب به 30 سوال از 40 نمره 7 جواب به 33 سوال از 40 نمره 5/7 جواب به 32 سوال از 40 نمره 5/7

در بخش Writing

پاسخ کامل به تسک شماره 1 و تسک شماره 2 رعایت نگات گرامری و حداکثر 3 اشتباه در نوشتاری از نظر گرامری رعایت نگات املایی و نداشتن اشتباه رعایت انسجام در نوشتار به خصوص در تسک 2 به کاربردن درست کلمات در جایگاه درست خود

کسب نمره 7 ایلتس با تمرین در منزل

آیا تمرین در منزل و بدون حضور در کللاس ایلتس 7 قابل دست یابی می باشد. برای پاسخ به این سوال باید گفت کاملا بله تمایمی داوطلبان می توانند در هر سطحی از بان انگلیسی باشند با خرید پکیج جادویی استاد رحمانی در امتحان ایلتس بدون نیاز به کلاس در منزل با کمترین هزینه بالاترین نمره را کسب کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره پکیج استثنایی دکتر رحمانی به این بخش مراجه کنید و نمونه تدریس استاد ملاحضه کنید.

IELTS 7 LEARNING ENGLISH IELTS FAST

ایلتس 7 تضمینی

گروه آموزشی ایران بریتانیا به سرپرستی استاد رحمانی عزیز به تهیه پیکیج فوق العاده و تدریس بی نظیر ایشان و دیگر دوستان این تضمین را به شما می دهد که با کمک گرفتن از این پکیج احتمال قبولی شما و کسب نمره ایلتس 7 و یا 8 در کمترین زمان ممکن میسر خواهد بود.

همچنین کلاس های تخصصی استاد در این مرکز و هم به صورت آنلاین برگزار می شود که نمونه تدریس استاد و دانشجویانی که مدرک ایلتس 7 و بالاتر را کسب کرده اند در قسمت مدارک می توانید ملاحظه کنید.

خرید مدرک ایلتس

آیا هیچ تضمینی برای گرفتن ایلتس وجود دارد. آیا می توان مدرک ایلتس را خریداری کرد. آیا نفر دیگری به جای ما می تواند در امتحان ایلتس شرکت کند. جواب همه سوالات بالا فقط خیر است.

به دلیل اینکه ایلتس امتحان جهانی و بین المللی است از در هنگام امتحان از شما اثر انگشت گرفته خواهد شد. چهره شما با عکس پاسپورت شما تطبیق داره خواهد شد . همچنین به وسیله دوربین عکاسی در روز امتحان از چهره شما عکس گرفته خواهد شد، پس تقریبا تقلب در امتحان ایلتس کار غیر ممکنی خواهد بود.