پادکست حرفه ای انگلیسی_PODCAST  رایگان

پادکست حرفه ای انگلیسی_PODCAST رایگان

پادکست به رادیو آفلاین آموزشی گفته می شود که چیزی شبیه کتاب صوتی می باشد که تاثیر زیادی بر روی آموزش و یادگیری دارد. امروزه در بین مردم جا افتاده و بسیار زیاد مورد استفاده می شود. پادکست آموزشی زبان انگلیسی برای اولین بار در سال 2003 در موسسه آموزشی در دانشگاه اکسفوورد مورد آزمایش قرار گرفت و نتیجه بسیار شگفت انگیزی در آموزش داشت که به سرعت جای کتاب های کاغذی را گرفت.

شگفت انگیز است با توجه به آماری که موسسه IDP و همچنین دانشگاه کمبریج اعلام کره است نتیجه گوش دادن Listening داوطلبانی که به پادکست آموزشی زبان انگلیسی گوش داده اند نسبت به کسانی که به این پادکست ها گوش ندادند تفاوت 2 نمره ای در نمره ایلتس آنها بوده است. مرکز زبان ایران بریتانیا برای اولین بار شروع به تولید پادکست باکیفیت در استودیو حرفه ای کرده که شما داوطلبان عزیز میتوانید با گوش دادن به آن در لغت آموزی و همچنین مهارت گوش دادن در زبان انگلیسی حود را تقویت کنید.

پادکست چه فایده ای دارد

برای لذت بردن از زمان خود در جاهای که زمان در حال گذر می باشد مانند در اتوبوس، مترو، و بسیاری از جاهای که فقط گوش دادن انسان را آرام میکند شما میتوانید به پادکست آموزشی زبان انگلیسی ایران بریتانیا گوش دهید و هم لغت زبان انگلیسی خود را تقویت کرده و هم یک داستان زیبا گوش داده باشید.

از دیگر فواید گوش دادن به پادکست آموزشی زبان انگلیسی آشنایی با لخجه های مختلف از قبیل بریتیش، امریکن، استرالیایی و هندی و حتی اروپایی دور می باشد که با گوش دادن به آنها تسلط شما کاملا به صورت 100 درصد اکی خواهد شد.

پادکست آموزشی زبان برای چه کسانی هستند

این پادکست برای تمامی داوطلبان آزمون های بین المللی مانند ایلتس، تافل، PTE, GRE طراحی شده و با کمترین زمان و بدون هزینه بیشترین نتیجه را آر آن ببرید. همچنین تمامی داوطلبانی که سطح زبان مقدماتی و متوسط دارند نیز می توانند از این پادکست آموزشی استفاده کرده و زبان خود را تقویت کنند.

پادکست رایگان زبان انگلیسی

مرکز ایران بریتانیا علاوه بر تولید پادکست ارائه پادکست های حرفه ای روز دنیا در قالب این وب سایت و همچنین سخنرانی های افراد مشهور دنیای ورزش و سیاست نیز مانند آقای اوباما یکی از افتخارات این مجموعه میباشد که پادکست آموزشی زبان انگلیسی با لهجه های مختلف گنجانده شده است.

پادکست استاد رحمانی

استاد رحمانی عزیز در پادکست آموزشی زبان انگلیسی سعی کرده تمامی داوطلبان را با لهجه های مختلف زبان انگلیسی اشنا کند گر چه استاد خود زبان انگلیسی بریتیش را میپسندد اما توسیه ایشان به همه عزیزان گوش دادن به همه لهجه ها و آشنایی و تسلط کامل به همه آنها میباشد.

نحوه گوش دادن به پادکست

اگر شما دارای سطح زبان خوبی هستید شما پادکست آموزش زبان انگلیسی را حتما بدون نگاه کردن به متن گوش دهید اما اگر سطح متوسط یا ضعیف از زبان انگلیسی را دارید حتما به نکات زیر دقت فرمایید

1- حتما باید هنگام گوش دادن به پادکست به متن نیز دقت کنید

2- حتما باد به پادکست های دسته بندی شده گوش دهید یعنی پادکستی که مناسب سطح زبان شما باشد اگر به پادکست بالاتر از بان خود گوش دهید دچار نگرانی و استرس در زبان خواهید شد.

3- پس از یک با گوش دادن به پادکست سپس لغات مهم و آنهایی که نمیدانستید را یاداشت کرده و به خاطر بسپارید.

4- سپس در کام سوم به پادکست را بدون نگاه کردن به متن گوش دهید و از آن لذت ببرید نرم افزار پادکست آموزشی زبان بعضی ازپادکست های معروف دنیا به صورت نرم افزار و یا AP نصبی بر روی مبایل های ایفون و یا اندروید می باشد که این خود کار ار برای همه داوطلبان راحت کرده است از این رو لینک دانلود بهترین پادکست های آموزشی زبان انگلیسی در قسمت پایین گذاشته شده و شما می توانید آنها را دانلود کنید و لذت ببرید.