کلاس های فشرده زبان انگلیسی

کلاس های فشرده زبان انگلیسی

کلاس های فشرده زبان انگلیسی چرا کلاس های فشرده زبان انگلیسی بسیار مهم است؟؟

5 دلیل شرکت در کلاس های فشرده:

1- صرفه جویی در زمان

تمامی داوطلبانی که کلاس های طولانی و خسته کننده زبان را شرکت کردند و هیچ نتیجه برای آنها حاصل نشده است درک می کنند که زبان انگلیسی حتما باید در بازه کوتاهی آموخته شود.

شاید شما هم حتما یک بار شرکت در کاس های گروهی و پر ازدهام آموزشگاه های مختلف را تجربه کرده باشید و پس از گذراندن دوره آموزشی هیچ نتیجه به جز هدر داردن پول خود کسب نکرده باشید. اینجاست که اهمیت کلاس های فشرده و حتی فوق فشرده زبان انگلیسی را دریافت اید.

فاصله زمانی:

هر چقدر فاصله زمانی آموزش زیاد شود تمامی موارد آموزشی فراموش می شود از همین رو اهمیت کلاس های فشرده زبان انگلیسی در کشورهای به خصوص پیشرفته درک شده است و تمامی افراد توصیه میشود در مراحل آموزش هیچ وقفه بین کلاس ها ایجاد نشود.

2- صرفه جویی هزینه

هر چقدر مدت زمان کلاس اضافه شود بر هزینه های آموزشی اضافه خواهد شد از این رو سعی بر این شده که مدت زمان آموزشی کاسته شود و تبع آن هزینه برای دانش پژوهان در کلاس های فشرده زبان انگلیسی یک سوم هزینه کلاس های بلند مدت می باشد.

3- تمرین و تکرار مستمر

تمامی کسانی که کلاس های فشرده زبان انگلیسی را برای یادگیری انتخاب می کنند به دلیل فشردگی در یادگیری به صورت مستمر تمامی مباحث زبان را چه گرامر و چه لغات حرفه ای مرور میکنند از این رو تمامی مطالب به صورت طولانی مدت در خاطر این عزیزان خواهد ماند.

4- تدوین یک استراتژی مشخص

تمامی داوطلبانی که در این کلاس ها شرکت میکنند یک استراتژی مشخصی را پیروی کی کنند به این صورت که می داند بعد گذراندن دوره های مربوطه حتما در یک آزمون بین المللی شرکت خواهند کرد پس تلاش بسیار زیادی در این زمینه خواهند نمود. از این رو تمامی این موارد می تواند باعث حرکت رو به جلو برای داوطلب شود.

5_ ایجاد انگیزه در فرد

هر چقدر مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی بیشتر شود انگیزه یادگیری در فرد کمتر خواهد شد از این رو تمامی کارشناسان زبان توصیه به یادگیری مداوم در کمترین زمان ممکن را داشته اند. از این رو پیشنهاد مرکز زبان ایران بریتانیا به شما کلاس های فشرده و یا فوق فشرده زبان انگلیسی میباشد.

این کلاس ها مناسب چه کسانی میباشد؟؟

کلاس های فشرده مناسب داوطلبانی است که سطح زبان متوسط با بالا دارند و مدت یادگیری برای آنها بسیار اهمیت دارد.

داوطلبان مبتدی که زبان را تمایل به شروع کردن دارند چی؟؟

بله تمامی داوطلبانی که در ابتدای کار هستند و تمایل به یادگیری زبان دارند میتوانند این کلاس های فشرده را شرکت کنند اما لازمه شرکت در کلاس های فشرده تمرین و تکرار در منزل می باشد.

داوطلبانی که زمان کافی برای مطالعه ندارند و یا محدوده زمانی سرکار و منزل آنها بسیار کم است کلاس های فشرده نه تنها برای آنها مفید نیست بلکه بسیار مضر نیز میباشد. چون فقط هزینه ای برای کلاس کرده ولی هیچ نتیجه مثبتی را نخواهند گرفت.

کلاس های فوق فشرده زبان مناسب چه کسانی است؟

این کلاس های را برای داوطلبانی که سطح زبان خوب دارند و تمایل دارند اشکالات صحبت کردن و یا نوشتاری و دیگر مسائلی که دارند سریعا برطرف شود بسیار مناسب می باشد. و تجربه نشان داده که نتیجه بسیار مناسبی از این کلاس های صورت گرفته است.

مدت زمان مطالعه برای کلاس های فشرده و یا فوق فشرده در روز چقدر باید باشد؟

کلاس های فشرده زبان انگلیسی فقط نیاز به 2 ساعت مطالعه مفید در منزل و کلاس های فوق فشرده زبان انگلیسی نیاز به 3 ساعت مطالعه مستنر روزانه را دارند.

در چه مدت زمانی این کلاس ها به پایان خواهند رسید؟

این کلاس ها برای فشرده 2 ماه و برای فوق فشرده در یک ماه به پایان خواهند رسید و داوطلب هیچ نیازی به کلاس های دیگر نخواهد داشت.