بهترین مرکز زبان انگلیسی

بهترین مرکز زبان انگلیسی

بهترین مرکز زبان انگلیسی بهترین مرکز زبان انگلیسی در تهران و کل ایران کجاست؟ شاید شما از گشتن در اینترنت و انتخاب بهترین مرکز زبان انگلیسی برای خود فرزندان خود و یا برای مهاجرت و شرکت در یک آزمون بین المللی مانند ایلتس، تافل، سلپیپ، جی ار ای، و یا دولینگو دچار سردرگمی و تردید شده باشین. راه حل کجاست؟

۱۰ پیشنها طلایی برای انتخاب بهترین مرکز زبان انگلیسی

۱_ حتما سابقه مجموعه را درنظر بگیرید.

مجموعه ایران بریتانیا با سابقه طولانی در آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا اختصاصی به آموزش زبان انگلیسی فعال می باشد و از صفر تا صد یک مجموعه را به صورت کاملا حرفه ای در خدمت داوطلب قرار میدهد. داوطلب هیچ نیازی به خریدین کتاب های مختلف و فیلم های گوناگون ندارید. در صورتی که مراکز مختلف با ارائه کتاب های مختلف و گوناگون و فیلم های آموزشی نامناسب یک داوطلب را در زبان آموزی گمراه میکنند این مرکز با تجربه کافی شما را به درستی راهنمایی خواهد کرد.

۲_ تجربه اساتید حرفه ای زبان انگلیسی

مرکز زبان ایران بریتانیا با مدیریت استاد رحمانی که خود یکی از اساتید برجسته و دلسوز زبان انگلیسی و مبتکر اختراع روش نوین آموزش سریع می باشد با وسواس خواص در انتخاب اساتید برجسته توانسته بازدهی بالایی در زبان انگلیسی برای تمامی داوطلبان به خصوص در امتحان جهانی داشته باشد.

the best english class in iranbritish

۳_ نتیجه داوطلبان در آزمونهای مختلف

داوطلبان که در مجموعه ایران بریتانیا ثبت نام کرده اند چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری توانسته اند بیش از ۴۰۰۹ نفرنمره بالای ۷ ایلتس بالای ۱۲۰۰۰ نفر نمره ۶ ایلتس و بیش از ۱۴ هزار نفر نمره بالای ۵.۵ ایلتس را کسب کرده اند که نتیجه فوق العاده در اماره جهانی زبان میباشد که این مرکز خود را به عنوان یکی از مراکز مهم و معروف زبان انگلیسی در ایران و حتی در منطقه خود را معرفی کرده است.

۴_ امکانات مجموعه

ایران بریتانیا به عنوان اولین مراکز زبان انگلیسی معروف در ایران اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین و با کیفیت زبان انگلیسی برای داوطلبان زبان انگلیسی کرده است. که بسیار بی نظیر و با کیفیت میباشد. استفاده از روش های نوین آموزشی و کتاب های به روز دنیا که تا به امروز در ایران چاپ نشده است و در دانشگاه های معروف دنیل مانند کمبریج ، اکسفورد، و دیگر دانشگاه و موسسات برتر دنیا مانند بریتیش کانسیل، IDP ایران بریتانیا را در رنج مراکز معروف دنیا قرار داده است.

۵_ استفاده از تجارب داوطلبان برای بهبود نتایج

تمانی داوطلبان این مرکز نتایج خود را در یک مجموعه اینترنتی با سایر داوطلبان به اشتراک میگذارند و داوطلبان بعدی میتوانند از ریزنکات آزمون بین المللی از قبیال ایلتس و تافل و ... باخبر شوند.

۶- کلاس های مکالمه آزاد کاملا رایگان

برای بهبود نتایج دانش پژوهان مرکز ایران بریتانیا اقدام به برگزاری جلسات مکالمه آزاد کاملا رایگان برای تمامی دانش پژوهانی که در این مجموعه ثبت نام میکنند کرده است تا تمامی داوطلبان بتوانند بدون استرس و آشنایی با شرایط محیطی بتوانند به راحتی صحبت کنند.

۷_ برگزاری آزمون های آنلاین و حضوری

یکی از امتیازات مهمی که برای مراکز زبان انگلیسی می توان درنظر گرفت آزمون آزمایشی برای تعیین پیشرفت و کسب اطلاع از اینکه آیا اماده شرکت در آزمون های بین المللی می باشد یا خیر؟ ایران بریتانیا اولین مرکز زبان انگلیسی در ایران می باشد که آزمون آنلاین ایلتس و PTE را در ایران بنانهاده و در آینده نزدیک آزمون های آنلاین تافل، و سلپیپ و دولینگو نیز برگزار خواهد شد. همچنین آزمونهای حضوری مطابق بسیار نزدیک با آزمون اصلی به دلیل طراحی توسط تیم بریتانیایی بسیار حرفه ای انجام شده است.

۸_ هزینه پایین

یکی از امتیاز های که این مرکز دارد و توانسته این مرکز را جذء بهترین و پیشرو ترین مرکز های زبان روز ایران و حتی دنیا قرار بدهد هزینه پایین این دوره ها نسبت به دیگر مراکز می باشد . چون اعتقاد اصلی این مرکز بر آموزش باکیفیت میباشد نه هزینه محور به همین دلیل هزینه های این مرکز بسیاز پایین می باشد.

۹_ ارتباط ۲۴ ساعته با استاد

اگر شما از تمامی داوطلبان آموزش زبان انگلیسی درباره اینکه چه جیزی مشکل اساسی همه آنها می باشد به شما پاسخ می دهند پاسخگویی و دسترسی به استاد درباره پاسخ به سوالات خود میاشد. مرکز ایران بریتانیا سعی بر این را گذاشته که ارتباط مداوم و مستقیمی بین استاد و شاگرد باشد از طریق پنل کاربری و داوطلب تمانی سوالات خود را از استاد بپرسد.

۱۰_اهمیت به لهجه انگلیسی

در مراکز مختلف زبان کمتر به لهجه آموزشی زبان انگلیسی اهمیت داده میشود، اما ایران بریتانیا به عنوان یکی از مراکز مهم زبان انگلیسی که لهجه یاaccent را بسیار مد نظر قرار می دهد از روز ابتدا بر روی لهجه امریکن و یا بریتیش و حتی استرالیایی و کانادایی برای داوطلبان کار کرده و همان چیزی را ارائه میدهد که داوطلب به آن نیاز دارد.