آزمون آنلاین PTE

آزمون آنلاین PTE

برای اولین بار در ایران مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به برگزاری آزمون انلاین کلاملا اختصاصی برای آزمون PTE کرده است. شما با این آزمون سطح آمادگی خود را برای شرکت در این امتحان مهم که در ایران برگذار نمی شود و شما مجبور هستید برای شرکت در این آزمون به کشورهای دیگر و همسایگی ایران رفته ودر آن مراکز آزمون PTE را شرکت کنید. لذا دانستن سطح آمادگی برای شرکت در امتحان بسیار مهم و حیاتی می باشد.

آزمون آزمایشی PTE (ماک تست) برای اولین بار در ایران به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود.

چگونه میتوانیم در آزمون آزمایشی PTE ماک تست (ایران بریتانیا) شرکت کنیم؟

شما پس از ثبت نام و عضویت در مرکز ایران بریتانیا در منوی کاربری خود قسمت آزمون آنلاین را انتخاب کرده سپس نمونه سوالات را مشاهده می کنید.

راهنمای تست ایلتس

برای اینکه کلیه سوالات برای شما نمایش داده شود و وارد آزمون شوید در قسمت پرداخت ایجاد فاکتور و وارد صفحه پرداخت خواهید شد. پس از پرداخت آزمون PTE برای شما شروع شده و میتوانید به سوالات پاسخ دهید.

مزایای استفاده از ماک تست PTE ایران بریتانیا

راهنمای آزمون ایلتس

مزایای استفاده از ماک تست ایلتس ایران بریتانیا

 • 1- طراحی سوالات توسط تیم طراح بریتانیایی و تضمین کیفیت بالا سوالات و تطابق بسیار زیاد با آزمون اصلی بدون هیچ شکی
 • 2- طرفه جویی در زمان: شما میتوانید بدون صرف هیچ زمانی درخانه اداره و یا در اتوبوس به راحتی در این آزمون شرکت کنید و نمره مورد نظر خودتان را دریافت کنید.
 • 3- هزینه بسیار پایین آزمون ماک PTE ایران بریتانیا:
  این آزمون در مقایسه با آزمون های کاغذی و غیر استانداردی که مراکز مختلف برگزار می کنند دارای هزینه کمتر می باشد. به این صورت که شما برای شرکت در آزمون آزمایشی PTE باید مبلغی معادل 150 الی 400 هزارتومان بسته به مرکز مربوطه پرداخت کنید ولی با شرکت در آزمون آزمایشی PTE با پرداخت 50 هزارتومان می توانید در این آزمون شرکت کنید آن هم نه یک بار بلکه 3 بار!!!!! باور نکردنیه؟؟/
 • 4- آنالیز دقیق و کامل جوابیه های آزمون PTE:
  توسط اساتید برتر ایران بریتانیا تصحیح شده و کامت گذاری می شود و به شما نقاط ضعف و قوت شما یاد آوری می شود.
 • 5- ارتباط مستقیم در پنل کاربری با استاد مربوطه داوطلب میتواند در پنل کاربری اختصاصی با استاد مربوطه ارتباط برقرار کند بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی و پرسش و پاسخ از استاد کاملا رایگان و نکات کلیدی ازمون PTE را بپرسید.
 • 6- ارائه برنامه مطالعاتی با توجه به نقاط قوت و ضعف داوطلب در آزمون پیش رو: کاربران پس از انجام تست آزمایشی PTE ماک میتوانند توسط پنل کاربری درخواست برنامه مطالعاتی کنند که استاد باتوجه به نقاط ضعف و قوت اقدام به ارائه برنامه حرفه ای کند که در بسیاری از موارد نتایج شگفت انگیزی ارئه شده است.
 • 7- ارائه جوابیه آزمون PTE در کمترین زمان در مقایسه آزمون کاغذی مراکز زبان
  این آزمون برای اولین بار در ایران به صورت آنلاین برگزار می شود و جواب قسمت لیسینیگ و ریدینگ را میتوانید بلافاصله بعد از آزمون ملاحظه کنید اما در قسمت اسپکینگ و رایتینگ بعد از 1 روز کاری که این کار برای اولین بار صورت می گیرد ارائه خواهد شد.
 • 8- در صورت نیاز ارائه بسته یادگیری و تقویت PTE به صورت آنلاین
  این بسته آموزشی و تقویتی توسط مرکز ایران بریتانیا که کاملا اختصاصی میباشد و هیچ گونه کپی برداری از هیچ کتاب و مرکزی نشده است ارئه خواهد شد.
 • 9- ارائه کارنامه آزمون و ارائه نمودار تحلیلی در انتهای آزمون PTE
 • 10- مشاوره کاملا رایگان با مرکز ایران بریتانیا
 • 11- ارائه منابع اصلی مرکز PTE
 • 12- و بسیاری از فواید دیگر که در این آزمون شما می توانید خود را بسنجید.

فقط یک بار آزمون آنلاین را با ما تجربه کنید و نتیجه فوق العاده آن را پی خواهید برد. مارا به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید.

ما اینجا هستیم تا رویای قبولی در آزمون های بین المللی را برای شما محقق کنیم.